MUSICAL FIDELITY - M2SCD Black

SPRZĘT DOSTĘPNY, Z EKSPOZYCJI, ODBIÓR WYŁĄCZNIE OSOBISTY.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobnie jak idealnie pasujący do niego wzmacniacz zintegrowany M2si, M2scd został zaprojektowany jako poważne hi-fi dostępne za umiarkowaną cenę. Począwszy od precyzyjnego spasowania i wykończenia metalowej obudowy, aż po unikalną technologię znajdującą się wewnątrz, M2scd przekracza wszelkie oczekiwania. M2scd bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu inżynierskim, w unikalny sposób wyposażając go zarówno w sieciowy filtr dławikowy jak i zaawansowany technologicznie filtr szumów strumienia cyfrowego. Takie innowacje pozwalają odtwarzaczowi zapewnić techniczną wydajność; może się on pochwalić niskimi zniekształceniami i praktycznie płaską charakterystyką częstotliwościową, a także minimalnym poziomem szumów i zakłóceń jitter.

Konstrukcja przetwornika cyfrowo-analogowego M2scd również czerpie z jego high-endowego rodzeństwa, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić doskonałe odzyskiwanie danych z płyt. Mówiąc prościej, oznacza to, że usłyszycie więcej ze swojej muzyki. Recenzje mówią o "bardzo dojrzałym i dopracowanym wykonawcy", który "brzmi wyrafinowanie i elegancko".

 

Impedancja wyjściowa 50Ω

RCA Wyjście, poziom cyfrowy 0dB: RCA - 2,2V r.m.s. nominalnie

DAC Przetwornik 24 bit Delta-Sigma (bit stream) dual differential 8x over-sampling

Pasmo przenoszenia10Hz to 20 kHz -0.2dB max.

Separacja kanałów>105dB 20 Hz to 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu>117dB “a”- ważony

Współczynnik zawartości harmonicznych<0.003% 10Hz to 20 kHz

Połączenia Liniowe RCA 1 para złączy RCA poziomu liniowego, wyjście lewe i prawe

Wyjścia cyfrowe 1 złącze koaksjalne RCA SPDIF, 1 złącze optyczne TOSLINK

Zasilanie: Napięcia sieciowe 115/230VAC 50/60Hz (ustawienie fabryczne), 100VAC 50/60Hz (alternatywnie), Pobór mocy20 W maks.

Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 440 x 100 x 375 mm

Waga (rozpakowany/zapakowany) 6.65 kg / 10.5 kg

 

 

Zobacz też