RESON LSK KRYO - metr bieżący

Doskonały brzmieniowo przewód głośnikowy, dzięki obróbce kriogenicznej.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Idealny kabel głośnikowy zapewniający najwyższą rozdzielczość.
Niezrównana jakość dźwięku dzięki bezkompromisowej konstrukcji - kabel dwużyłowy z solidnymi przewodnikami jednodrutowymi utrzymywanymi w stałej, dużej odległości od siebie.

Najdoskonalszy brzmieniowo przewód głośnikowy, dzięki obróbce kriogenicznej i licznym udoskonaleniom detali.

Dzięki prostej topologii, przewody te ułatwiają pracę wzmacniaczowi. Jeżeli przyjrzymy się jego konstrukcji, to zauważymy, że taśma rozdziela żyły i znajduje się na ich dolnej krawędzi. Pozwala to na całym odcinku przewodu zachować między żyłami stałą, niezwykle małą pojemność. Tak mała jej wartość daje się we znaki przy wysokich częstotliwościach i według producenta pomaga wzmacniaczom i ich sprzężeniom zwrotnym.

Te cechy dają nam przewody bardzo bezpieczne i przyjazne dla wzmacniaczy. Konstrukcja taśmy pozwala też na lepsze tłumienie drgań przewodników.

Również typ przewodnika nie jest tu przypadkowy: pojedyncza żyła typu solid core o niewielkim przekroju redukuje efekt tzw. prądów Eddy'ego. Jest to zjawisko powstające w przewodnikach, które wykonane są jako wiązki wielu cienkich przewodów. Wytwarzane tam pole magnetyczne jest niejednorodne, co indukuje niewielkie prądy o zwrocie przeciwnym do sygnału, czego następstwem jest zniekształcenie przesyłanej informacji.

Zobacz też