Arcam

Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge. Od 1976 roku nasz zespół dokłada starań, aby dostarczyć melomanom i miłośnikom filmu jak najlepszą jakość zarówno z urządzeń stereofonicznych jak i do kina domowego. Tam, gdzie to tylko możliwe zaprzęgamy do tej pracy najnowsze osiągnięcia technologiczne, starając się przy tym zachować jak najlepszy balans między skomplikowaniem i prostotą systemów. Jesteśmy dumni z tego, że produkujemy urządzenia, które na długo zostają ze swoimi właścicielami, a co więcej, wciąż jesteśmy w stanie naprawiać sprzęt wyprodukowany ponad dwadzieścia lat temu!

Aby być pewnym, że nasze urządzenia jak najdłużej będą zapewniały najlepszy za dane pieniądze dźwięk, projektujemy je i produkujemy samodzielnie od początku do końca. Długą żywotność produktów Arcama zapewnia też program upgradów oraz opieka serwisowa – gwarancyjna i pogwarancyjna – na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki połączeniu dwóch rzeczy: zaawansowania technologicznego oraz skupienia się na potrzebach użytkowników, nasza firma od lat otrzymuje najlepsze recenzje w prasie specjalistycznej z całego świata i jest w stanie dostarczyć znakomity dźwięk w bardziej niż konkurencyjnej cenie.

W szybko zmieniającym się świecie cyfrowego wideo Arcam zawsze staje w pierwszym szeregu firm, które wykorzystują najnowszą technologię – byliśmy pierwszą europejską firmą, której dało się połączyć wysoką jakość dźwięku systemów stereofonicznych z wszechstronnością i zaawansowaniem systemów kina domowego. 

Zadaj pytanie sprzedającemu